logowanieRegulamin

Rodzaje pracy

Najpopularniejsze branże

Podgląd prezentacji oferty firmy TRENKWALDER&PARTNER

Bielsko-BiałaTRENKWALDER&PARTNER

rekrutacja.bie@trenkwalder.com.pl

ogłoszenie z dnia 20.01.2011

pracownik fizyczny, pomocnicze prace budowlane

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osoby do prostych, pomocniczych prac budowlanych,wykańczania elamentów betonowych.

Wymagania:

-możliwośc podjęcia zatrudnienia w Bielsku-Białej Wapienicy
-dobra kondycja fizyczna
-doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

-pracę w zamnietej hali przy wykańczaniu elementów betonowych
-mozliwośc podjęcia zatrudnienia także w niepełnym wymiarze czasu pracy
-chętnie zatrudnimy także osoby uczace się i poszukujace dodatkowej pracy

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: rekrutacja.bie@trenkwalder.com.pl bądź osobiste dostarczenie do naszego oddziału w Bielsku-Białej, ul. Leszczyńska 6.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883". Oferta dotyczy pracy tymczasowej Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388) ul. Leszczyńska 6, 43-300 Bielsko-Biała tel./fax: 33 816 00 46, 605 262 100

Informacje o firmie:

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.

OFERTA TYGODNIA

07.07.2011 Warszawa

Programista

abeoNET S.A.